Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop
 

NHL - National Hockey League

Úvod
 
 
nhlpro 
N o v i n k y
 
08. 06. 2009 - NHL PRO liga
 
Takže 1. ročník NHL PRO ligy je za nami. Víťazom 1. ročníka sa stal GM Un©le38, ktorý porazil vo finále GM Davvyho. Gratulujeme a je na čase dohrať aj 2. ročník, aby sme sa mohli pustiť do Play-off. Kde samozrejme budú aktuálne štatistiky v Play-off po každom jednom odohratom zápase a omnoho viac....
Registrácia stále pokračuje je momentálne 8 voľných teamov s ktorými sa ešte stále dá dostať do Play-off.
 
06. 06. 2009 - NJD 2:4 EDM
 
A je to tu! Je dobojované! Hráči Edmontonu Oilers získavajú primát najlepšieho mužstva prvého ročníka nhlpro ligy pretože dokázali poraziť vo finále GM Davvyho a jeho hráčov z New Jersey a tak zísakvajú vytúžený Stanleyho pohár. Séria bola vzácne vyrovnaná a rozhodovali možno len detaily a aj šťastie, ktoré sa v 5. a 6. zápase v poradí usmialo na GM Uncla38, ktorý vzdal hold porazenému tímu GM Davvyho. Celá séria trvala 6 zápasov a skončila sa pomerom 4:2 pre hráčov z Kanady. Tak [PRO] tímu nezostáva nič iné ako zagratulovať GM Unclovi38 za skvelú sezónu a za zaslúžený Stanley Cup a popriať veľa šťastia aj v nasledujúcom ročníku nhlpro ligy. Porazený Davvy si odváža z neúspešného finále aspoň nenahraditeľné skúsenosti, ktoré mu pomôžu v boji o ďalšie dúfajme, že už úspešné finále nhlpro. 
 
06. 06. 2009 - NJD 2:3 EDM
 
Hráči EDM dokázali poraziť hráčov NJD na vlastnom ľade 4:3 a tým pádom tak získavajú prvý matchball k výhre v celej sérii a Staneyho pohára. Zlom nastal v poslednej minúte 3 tretiny keď D.Zubrus nepremenil trestné strieľanie za stavu 4:3 pre domácich a tak mohol GM Uncle38 sláviť tretie víťazstvo v sérií finále Stanley Cupu. 
 
03. 06. 2009 - NJD 2:2 EDM
 
V poradí štvrtý zápas finalovej série sa skončil šťastnejšie pre hráčov EDM, ktorý zdolali hráčov NJD v Prudential Centre 2:1 po samostatných nájozdoch, kde výhru pečatil A.Hemský.
 
03. 06. 2009 - NJD 2:1 EDM
 
GM Davvy nastolil svojim zverencom dobrú taktiku a tá nakoniec priniesla úspech v podobe výsledku 4:3 a ujatia sa vedenia v sérií 2:1 na zápasy. Keď sa zdalo, že hráči NJD majú víťazstvo už pevne v rukách M.Brodeur pustil gól a rozdiel v skóre činil už len jeden gól. No napokon sa diabli zatiahli do defenzívy a výsledok si postrážili.
 
30. 05. 2009 - NJD 1:1 EDM
 
Hráči NJD splnili svoju úlohu a odvážajú si s horúceho ľadu súpera z Kanady aspoň bod za výhru v druhom zápase finále Stanleyho Cupu. Keď hneď v prvej tretine rozdrvili súpera 1:4 z čoho Zubrus vsietil hattrick. Súpre však vsadil na ofenzívu čo mu takmer vyšlo no hráči diablov si dokázali víťazstvo postrážiť a vyrovnájú tak sériu na 1:1. Za zmienku stojí najmä fakt, že trojica Parise, Eliáš a Zubrus dokázala za tento zápas nazbierať neuveriteľných 9 kanadských bodov.
 
30. 05. 2009 - NJD 0:1 EDM
 
Prvý finálový zápas medzi tímami EDM a NJD medzi GM Unclom38 a Davvym sa šťastnejšie skončil pre prevého menovaného GM, ktoý lepšie zvládol samostatné nájazdy a triumfoval v nich 3:2 v zápase celkovo 5:4sn.
 
29. 05. 2009 - Liga v plnom prúde
 
Po prvých 100 zápasov ligy sa nám pomaly, ale isto kryštalizuje čelo ale aj chvost tabuľky. PRO tím preto všetkých vyzýva, aby od tejto chvíle začal plniť zápasové limity na týždeň. Kto limit nesplní bude upozornený a jeho tím sa tak môže stať potencionálne voľným.
 
21. 05. 2009 - Finále diabli vs. olejári
 
Dobojované! Tak a je to tu. To načo sa čakalo celý prvý ročník prišlo. Finále Stanleyho pohára si zahrajú GM Davvy a Un©le38. Vo finále na seba narazia hráči z New Jersey a Edmontonu Oilers. Séria sľubuje krásny hokej aj keď predsa len mierny favoritom je mužstvo z Kanady.
Tak sa nechajme prekvapiť ako to celé nakoniec skončí. S pozdravom [PRO] tím.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stránka je optimalizovaná pre Mozillu Firefox.
 
 Copyright © 2009 | Všetky práva vyhradené. *design & web by Davvy, Giuseppe and Tom*
TOPlist